Mister Deejay :: Forumi :: ::Uprava:: :: Pravila & Predstavitve novih članov
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
tudi DJSovereign se predstavi
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
DJSovereign
jun 08 2008, 18:01
Registriran član #5792
Pridružen: jun 05 2008, 22:17

Sporočila: 355
Lep pozdrav vsem!

Sem opazil, da se vsi novi člani predstavijo, torej se prispodobi, da se tudi jaz. Moje ime je Samo in z DJ-anjem se ukvarjam že kakšne 3 lete. Torej čisti začetnik, »wannabe«. Ampak vsi so bili enkrat začetniki tako, da… No, moja prva mešalka je bila BCD2000, ne nevem kaj, ampak, da sem spoznal in izkusil, da je deejaystvo to, kar me veseli in to s čimer se želim še naprej ukvarjati, v čemer želim postati boljši. Zato imam v planu že nakup mešalko in gramofona ali cd predvajalnika, nisme se še točno odločil. Skratka začel sem čista preprosto z Atomix MP3, tudi s Traktorjem, samo z programom. Za vzor jemljem predvsem Andrew Spencer, Rob Mayth, Baracuda, Jan Wayne, Lazard in slovenski projekt DeeJay Time. V vrtenju glasbe preprosto uživam, ker mi da energijo in me odpelje od vseh težav in tegob na tem svetu. Imam močno in trdno voljo in željo po deejaystvu, glede talenta, pa upam, da ga imam, vsaj malo. Upam, da bom kdaj vsaj malo tako dober, da bom kdaj vrtel v kakšni diskoteki ali lokalu, kar mi je tudi cilj. DeeJaystvo je zakon!

UžIvAjTe!


[ Urejeno jun 08 2008, 18:01 ]
Nazaj na vrh
DJEDiiN
sep 05 2010, 19:36
Registriran član #6696
Pridružen: jun 18 2010, 22:58

Lokacija: Ljubljana
Sporočila: 85
lep upis :P ;D
Nazaj na vrh
Spletna stran
 

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay