Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
" ZA PONOVNO ODPRTJE DISCOTEQUE YUCATAN !!! "
Pojdi na stran   <<      
Moderatorji: Admin, David
Ta tema je zaprta
Avtor Tema
PuJsEk
maj 18 2010, 16:07
Registriran član #4154
Pridružen: maj 22 2006, 20:25

Lokacija: MB Ptuj
Sporočila: 378

prekmurc je napisal ...

dealer je napisal ...

Vrtel je electro house, nekaj italo dancea, starejši in novejši hands up, kaj točno bi ti sploh rad da bi se vrtelo? Aja pa vsaj en klub mi povej ki vrti vsaj približno tako muziko ko jo je cerla mel...


Ti pa me res moreš DOBESEDNO prijet za vsako besedo kaj... ok pa POLOVICA komadov ki jih ziher čuješ v vsakem zlajnanem komerc. klubu, diskaču, pa ok samo za tebe še par imen: ker študiram čez tedn v mb(trust, kmš), drugače pa čez vikend mb tuš nedvomno, MS spartakus, s. li, pol bleknvite itd. Mogoče niso tak hitri ker keko čujem jih je naspidiro malo.

Zadovoljen z odg.?

Drugače pa valda to poslušam vse kaj pa druga naj, če hočeš al ne vsak klub ti tako glasbo "vsiljuje" in prav zato sem rekel dobro da me ni blo ker plačat za to se zihr ne splača!



to vaše kreganje mi gre počasi ze na k....
prekmurc... ce ti yucatan ni kul... dobro, tvoje mnenje. Ne napadaj pa ljudi pa se norcuj, da vse to kaj se vrti tam slišiš drugje. Nihče te ne sili, da hodiš tja. Pac sedi kje drugje pa poslusaj Tongue pac kam kdo gre je pac subjektivno mnenje vsakega posameznika. Torej z drugimi besedami, vsak se naj odloči sam kam bo zahajal, kaj bo poslušal, kaj mu paše in kaj ne.

Pač to je moje oseno mnjenje. Če ma kdo kaj proti, naj dvigne roko Big smile

LP
PuJsEk


[ Urejeno maj 18 2010, 16:07 ]
Nazaj na vrh
Simon
maj 18 2010, 16:17
Registriran član #74
Pridružen: jul 23 2003, 13:21

Sporočila: 90
prekmurc je napisal ...
dealer je napisal ...
Vrtel je electro house, nekaj italo dancea, starejši in novejši hands up, kaj točno bi ti sploh rad da bi se vrtelo? Aja pa vsaj en klub mi povej ki vrti vsaj približno tako muziko ko jo je cerla mel...


Ti pa me res moreš DOBESEDNO prijet za vsako besedo kaj... ok pa POLOVICA komadov ki jih ziher čuješ v vsakem zlajnanem komerc. klubu, diskaču, pa ok samo za tebe še par imen: ker študiram čez tedn v mb(trust, kmš), drugače pa čez vikend mb tuš nedvomno, MS spartakus, s. li, pol bleknvite itd. Mogoče niso tak hitri ker keko čujem jih je naspidiro malo.

Zadovoljen z odg.?

Drugače pa valda to poslušam vse kaj pa druga naj, če hočeš al ne vsak klub ti tako glasbo "vsiljuje" in prav zato sem rekel dobro da me ni blo ker plačat za to se zihr ne splača!

 
Ti si pa res en veseljak. Kaj za vraga si pa ti pričakoval da bo vrtel? Mogoče poljsko polko? Ali japonske kratke haiko pesmice?  VSEM JE JASNO da si negativno razpoložen do yucatana pa bilko kak bilo - iz vsakega tvojega posta KRIČI to ven. Tak da če nimaš res kaj še drugega konstruktivnega za povedat se raje skuliraj pa komentiraj to kar ti je znano - recimo kak je v Trustu al pa KMŠju al pa Spartakusu al pa Tušu brezveze ker vrtijo zlajnano muziko....
 
In ja - čist logično je da je šel na ziher vairanto. Floorfilla je bil lepa popestritev če mene vprašate.


[ Urejeno maj 18 2010, 16:17 ]
Nazaj na vrh
turbodizl
maj 18 2010, 18:23
Registriran član #5454
Pridružen: dec 03 2007, 22:52

Sporočila: 100
Jaz sem vprašal kdop je vrtel, ne zato, ker bi bila slaba glasba,ampak  ker je totalno debilno napovedal cerlo in ko sem prvičslišal vokal po špici , sem se smejal:)


[ Urejeno maj 18 2010, 18:23 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<       

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay