Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Produkcija
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Kako se sestavlja elektronska glasba??
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
TFLnX
avg 29 2012, 23:46
Registriran član #7320
Pridružen: avg 29 2012, 23:23

Sporočila: 1
Sem čudne narave in sem si vpičil v glavo da bi rad bil DJ in producent, tako se je vse skupaj začelo. Pričel sem z predvajanjem na žurih pri prijateljih, ampak mi čez čas to preprosto ni bilo več dovol želel sem ustvariti svoje avtorske komade. Tu se je pojavil problem, ne vem namreč kako to storiti. Zato lepo prosim da se me kdo usmili in mi razloži kako se sestavi elektronski komad. Če prav razumem gre to tako da na računalniku sestaviš v programu kot je npr. FL Studio kose komada, ki jih potem z mešalko in playerji sestaviš v komad. Tako si jas to predstavljam pa mi prosim povejte v čem se motim.
Polek tega si želim nabaviti nekaj za predvajanje v živo. Tukaj ne vem kaj naj nabavim. Dva CD playerja in mešalo ali kontroler, bolj me nagiba k drugemu predvsem zaradi cene prvonaštetih. Sem pa tudi slišal da je na CD in mešalki DJjanje veliko bolj pristno.
Kako je vaše mnenje? Upam da vam nisem preveč zatežil, hkrati pa bom vesel prav vsakega podatka.
Nazaj na vrh
David
sep 04 2012, 22:26
Mister DJ, D@D

Registriran član #95
Pridružen: jul 27 2003, 15:45

Sporočila: 548
Mogoče nekaj za začetek:
 
Abelton:
 
 
Frutiy Loops:
 
 
Malce prečekiraj youtube tega je na tone na netu... če imaš kako konkretnejše vprašanje pa le na dan z njim...
 
Glede Dj opreme pa malce pošiči po našem forumu. Je kup tem na to temo...
 
lp, David
Nazaj na vrh
 

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay