Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: DJ
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Pioneer DDJ-ERGO kontroler
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
Mateo111
nov 26 2011, 13:54
Registriran član #7119
Pridružen: nov 26 2011, 13:46

Sporočila: 2
Pozdravljeni

Kot veste je na tržišče prišel novi kontroler Pioneer DDJ-ERGO.Zanima me če ga že kdo od vas ima?Kakšno mnenje imate o njemu.......je dobra zadeva,kakšne so prednosti-slabosti,.....Ali je zvok isti kot pri klasičnih mešalkah?.........Kaj pa kej glede effektov.......so isti odzivi kot na DJM-jih.......Ali je isti filing........prosil bi vas malo z apomoč ozeroma mnenje....

http://www.geeky-gadgets.com/pioneer-ddj-ergo-v-dj-controller-video-29-09-2011/

hvala


[ Urejeno nov 26 2011, 15:01 ]
Nazaj na vrh
djABE
nov 26 2011, 15:02
Registriran član #6521
Pridružen: jan 28 2010, 16:07

Sporočila: 278
Živ,

Nimam ga, sem ga videl, a nisem imel priložnosti sprobat. To je kontroler-digitalna zadevca tako da boš težko primerjal z mixerji, zvok je po vsej verjetnosti slabši. S kontrolerjem nadzoruješ program in stem tudi efekte. Uporabljaš efekte, ki so v programu, ki ga uporabljaš (VDJ, Traktor, Itch...). Kontroler je plastičen, gumbi in knobi so malo drugačni, če si to mislil.
Pejt sprobat pa boš vidu, glede odzivnosti in tega je pa vse odvisno kako maš komp zrihtan, še enkrat pa to je kontroler in težko primerjaš z DJM serijo.

lp
Nazaj na vrh
TurboT
nov 27 2011, 12:08
Mister Dj
Registriran član #1335
Pridružen: sep 06 2004, 17:04

Lokacija: Maribor
Sporočila: 300
to je Pioneer budget all-in-one kontroler in je res primeren strictly za bedroom dj use. Če si entuziast in bi rad kdaj kaj zmiksal, mogoče na kakšnem privatnem party-ju pokazal svoje veščine - odlično. Kaj več pa mislim da je out of range za ta produkt, ker je tuidi narejen v slogu te filozofije in je temu primerna tudi cena. Če djm komponente stanejo parx več, potem veš da ni temu tako zastonj. Pioneer ne dela konkurence svojim pro dj produktom in je našel priložnost v low-end zadevah ki se očitno tudi zelo dobro prodajajo (reloopi, numarki, au...) in je pristavil svok piskrček. Enostavno pokrivajo vse segmente dj-inga. Ti pa kupiš tisto, kjer se pač najdeš! lpt
Nazaj na vrh
Spletna stran
DJ_Ellabject
feb 18 2012, 16:13
Registriran član #7198
Pridružen: feb 17 2012, 11:15

Sporočila: 17
Js ga imam in sem full zadovoljen,na njem sem naredil že nekje minimum 500 ur in brez blema vse u nulo od joga do programja,... ZA vrteti v lokalih,domače fešte pa tudi kje v diskoteki če nisi zahteven je več kot odličen.
Drugače pa funkcij ima malo manj pa dokler se ne navadiš se boš malo lovil ker z parimi tipkami imaš ogromno funkcij na kontrolerju če te zanima se lahk zmenma pa stestiraš malo.


[ Urejeno jun 21 2012, 11:41 ]
Nazaj na vrh
 

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay